Represa Villa
A kertre kilátást nyújtó Represa Villa Indaiatuba vendégeit a 6 km-re található Matriz Nossa Senhora da Candelária meglátogatására invitálja.
A Gruta do Quilombo 5 km-re, a Colônia Helvétia pedig 7 km-re fekszik a nyaralótól.
Az Indaiatuba városi szállás vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. Az Indaiatuba városi szálláson van terasz, ahol kikapcsolódhat egy fárasztó nap után, vagy lazíthat az úszómedencénél.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Terasz
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető a Represa Villa kínálatából?
Igen, a Represa Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
A Represa Villa kínál konyhai felszereltséget?
A Represa Villa felszereltségéhez tartozik egy felszerelt konyhasarok. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Represa Villa területén tartózkodunk?
Indaiatuba nevezetességei közé tartozik a Colônia Helvétia és a Matriz Nossa Senhora da Candelária, amelyek 7 km-re, illetve 5 km-re találhatók a Represa Villa területétől. Ezenkívül a Railroad Museum (4 km) szintén ajánlott a látogatásra.